Ana Sayfa  |  Sıkça Sorulan Sorular  |  İletişim  |
English    Türkçe

 

 

Ziyaretçi Sayısı: 1157151
Günlük Ziyaretçi Sayısı: 14348

Tacikistan Heyeti Ziyareti
Türkiye Adalet Akademisi'nin davetiyle “Adli Tıp ve Olay Yeri İnceleme” konulu seminere katılmak üzere ülkemizde bulunan 32 Tacikistan Savcısından oluşan heyet Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Bulgaristan Başsavcısı Ziyareti
Bulgaristan Başsavcısı Sayın Sotir Tsatsarov ve beraberindeki heyet Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Hasan Erbil’ in davetlisi olarak ülkemizi ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
İspanya AKPM Hukuk İşleri ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesinin Ziyareti
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi tarafından raportör olarak görevlendirilen AKPM Hukuk İşleri ve İnsan Hakları Komisyonu üyesi Pedro AGRAMUNT(İspanya), Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Adalet Bakanı ve Adalet Bakanlığı Müsteşarının Ziyareti
Adalet Bakanı Sn. Bekir BOZDAĞ ve Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sn. Kenan İPEK Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının Balgat da bulunan hizmet binasını ziyaret ederek incelemelerde bulunmuşlardır.Fotoğraflar için tıklayınız.
İtalya Ziyareti
İtalya Mafyayla Mücadele Ofisi Başsavcısı Sayın Franco Roberti ve beraberindeki heyet Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Hasan Erbil’ in davetlisi olarak ülkemizi ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
MOĞOLİSTAN HEYETİ ZİYARETİ
3.grup 20 Moğol Savcısı eğitim ve incelemelerde bulunmak üzere ülkemize gelmiş ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız.
“ Hoş geldiniz ” ve “ Veda Kokteyli ”
2014 yılında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında göreve başlayan ve görevden ayrılan Cumhuriyet Savcılarımız ve personelimiz için “ Hoş geldiniz ” ve “ Veda Kokteyli ” yapılmıştır. Fotoğraflar için tıklayınız.
Hollanda Milletvekilinin Ziyareti
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi tarafından “ AİHM Kararlarının Uygulanması” konusunda raportör olarak görevlendirilen AKPM Hukuk İşleri ve İnsan Hakları Komisyonu üyesi Hollanda Milletvekili Klaas De VRIES, Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Bosna Hersek Heyetinin Ziyareti
Bosna Hersek Başsavcısı ve beraberindeki heyet Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Hasan ERBİL'i ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız.
Meslek İçi Eğitim Programı
HSYK tarafından Meslek içi eğitim programı kapsamında görevlendirilen 2. Grup Hâkim ve Cumhuriyet Savcılarının eğitimi başladı. Fotoğraflar için tıklayınız.

Haber ve Duyurular

İspanya AKPM Hukuk İşleri ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesinin Ziyareti

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi tarafından “ Avrupa Konseyi ve Üye ilkelerinde Gözaltı ve Tutukluluğun Suiistimali” konusunda raportör olarak görevlendirilen AKPM Hukuk İşleri ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi Pedro AGRAMUNT(İspanya), Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.

Bulgaristan Başsavcısı Ziyareti

Bulgaristan Başsavcısı Sayın Sotir Tsatsarov ve beraberindeki heyet Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Hasan Erbil’ in davetlisi olarak ülkemizi ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.

İtalya Heyeti Ziyareti

İtalya Mafyayla Mücadele Ofisi Başsavcısı Sayın Franco Roberti ve beraberindeki heyet  Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Hasan Erbil’ in davetlisi olarak ülkemizi ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.

Tacikistan Heyeti Ziyareti

Türkiye Adalet Akademisi'nin davetiyle  “Adli Tıp ve Olay Yeri İnceleme” konulu seminere katılmak üzere ülkemizde bulunan 32 Tacikistan Savcısından oluşan heyet Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.