Ana Sayfa  |  Sıkça Sorulan Sorular  |  İletişim  |
English    Türkçe

 

 

Ziyaretçi Sayısı: 1076050
Günlük Ziyaretçi Sayısı: 1043

Untitled Document
Meslek İçi Eğitim Programı
HSYK tarafından Meslek içi eğitim programı kapsamında görevlendirilen 2. Grup Hâkim ve Cumhuriyet Savcılarının eğitimi başladı. Fotoğraflar için tıklayınız.
Meslek İçi Eğitim Programı
HSYK tarafından Meslek içi eğitim programı kapsamında görevlendirilen 1. grup Hâkim ve Cumhuriyet savcılarına ilişkin tanıtım ve bilgilendirme programı düzenlenmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Matra 2013 Kapanış Resepsiyonu
NİHA Vakfıyla ortaklaşa düzenlenen “TEMYİZ SÜRECİNDE YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NIN ROLÜ” konulu MATRA 2013 PROJESİ’ nin kapanış resepsiyonuna ilişkin fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız.
Kokteyl ve Sertifika Töreni
Meslek içi eğitim programı kapsamında görevlendirilen Hâkim ve Cumhuriyet savcılarına yönelik düzenlenen kokteyl ve sertifika töreni fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.
2013 Yılı İstatistikleri
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı 2013 yılı genel istatistiklerine ulaşmak için tıklayınız.
2013 Yılsonu Değerlendirme Toplantısı
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yılsonu değerlendirme toplantısı 26-29 Aralık 2013 tarihleri arasında Afyon Güral Termal Otelde yapılmıştır. Fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız.
Siyasi Partiler Kanununda Değişiklik Önerisi
Siyasi Partiler Kanununda Değişiklik Önerisi metnine ulaşmak için tıklayınız.
Vefat ( Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Sn. Recayi KAYA )
Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Sn. Recayi KAYA 18.12.2013 Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhuma Allah'dan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.Fotoğraflar için tıklayınız.
Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılığı Suçlarının Etkin Soruşturulması Çalıştayı
2 – 3 Kasım 2013 tarihlerinde düzenlenen “Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılığı Suçlarının Etkin Soruşturulması Çalıştayı” fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.
Sosyal Medyada İfade Özgürlüğü Çalıştayı
25 – 26 Kasım 2013 tarihlerinde düzenlenen “Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Çerçevesinde Sosyal Medyada İfade Özgürlüğü Çalıştayı” fotoğraflarına için tıklayınız.

Haber ve Duyurular

Meslek İçi Eğitim Programı

HSYK tarafından Meslek içi eğitim programı kapsamında görevlendirilen 1. grup Hâkim ve Cumhuriyet savcılarına ilişkin tanıtım ve bilgilendirme programı düzenlenmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız...

Kokteyl ve Sertifika Töreni

HSYK tarafından Meslek içi eğitim programı kapsamında görevlendirilen Hâkim ve Cumhuriyet savcılarına ilişkin kokteyl ve sertifika töreni Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Hasan ERBİL, Başsavcıvekili Sn. Mehmet EKMEKÇİ ve HSYK Üyesi Sn. Hüseyin SERTER’ in de katılımlarıyla gerçekleşmiştir. Fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı 2013 Yılı Genel İstatistikleri

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı 2013 yılı genel istatistiklerine ulaşmak için tıklayınız.

Siyasi Partiler Kanununda Değişiklik Önerisi

Siyasi Partiler Kanununda Değişiklik Önerisi metnine ulaşmak için tıklayınız.