Ana Sayfa  |  Sıkça Sorulan Sorular  |  İletişim  |
English    Türkçe

 

 

Ziyaretçi Sayısı: 15727
Günlük Ziyaretçi Sayısı: 1243

Kazakistan Heyeti Ziyareti
Adalet Akademisi davetlisi olarak Ankarada bulunan Kazakistan Savcılarından oluşan heyet 24 Kasım 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Somali Heyeti Ziyareti
Adalet Akademisi davetlisi olarak Ankarada bulunan Somali Cumhuriyeti Yargı mensuplarından oluşan heyet 24 Kasım 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir.Fotoğraflar için tıklayınız.
Karadağ Heyeti Ziyareti
Karadağ Cumhuriyeti Yüksek Yargı mensuplarından oluşan heyet 03 Kasım 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Ekonomik İşbirliği Taşkilatı 2. Başsavcılar Toplantısı
“Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 2. Başsavcılar Toplantısı”, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Mehmet AKARCA’ nın katılımları ile başlamıştır. Fotoğraflar için tıklayınız.
Kosova Heyeti Ziyareti
Kosova Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Aleksander Lumezi ve Yargı mensuplarından oluşan heyetin ziyareti. Fotoğraflar için tıklayınız.
Moğolistan Heyeti Ziyareti
Adalet Akademisi davetlisi olarak Ankarada bulunan Moğolistan heyeti 6 Ekim 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir. Heyet, Sayın Mehmet AKARCA tarafından kabul edilmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Bulgaristan Heyeti Ziyareti
Bulgaristan Cumhuriyeti Başsavcısı Sayın Sotir TSATSAROV ve Beraberindeki Heyetin Ziyareti Fotoğraflar için tıklayınız.
Kazakistan Heyetinin 8 Eylül 2015 Tarihli Ziyaretleri
Kazakistan Cumhuriyeti Güvenlik Konseyi Genel Sekreteri Sayın Nurlan YERMEKBAYEV ve beraberindeki heyet 08 Eylül 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir.Fotoğraflar için tıklayınız.
Kazakistan Heyeti Ziyareti
Kazakistan Yüksek Yargı mensuplarından oluşan heyet 22 Haziran 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Rusya Heyeti Ziyareti
Rusya Adalet Akademisi mensuplarından oluşan heyet 11.06.2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.

Haber ve Duyurular

Yargıtay Başsavcılığımızda İnceleme Sırası Gelen Dosyaların Durumu

13.11.2015 Tarihi itibariyle inceleme sırası gelen dosyaları durumunu görmek için tıklayınız.

Karadağ Heyeti Ziyareti

Adalet Akademisi davetlisi olarak Ankara'da bulunan Karadağ Cumhuriyeti Yüksek Yargı mensuplarından oluşan heyet 03 Kasım 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Heyet, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcıvekili Sayın Mehmet EKMEKÇİ tarafından kabul edilmiştir.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yapısı, görev, yetki ve işlevleri hakkında sunumlar yapılmış, karşılıklı bilgi ve görüş alışverişlerinde bulunulmuştur.

Fotoğraflar için tıklayınız.

Ekonomik İşbirliği Taşkilatı 2. Başsavcılar Toplantısı

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığımız ile Adalet Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği, 3-4 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak olan “ Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 2. Başsavcılar Toplantısı ”, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Mehmet AKARCA’nın katılımları ile başlamıştır.

Fotoğraflar için tıklayınız.

Kosova Heyeti Ziyareti

Adalet Akademisi davetlisi olarak Ankara'da bulunan Kosova Cumhuriyeti, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Aleksander Lumezi ve Yargı mensuplarından oluşan heyet 27 Ekim 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığımızı ziyaret etmişlerdir. Heyet, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcıvekili Sayın Mehmet EKMEKÇİ tarafından kabul edilmiştir.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yapısı, görev, yetki ve işlevleri hakkında sunumlar yapılmış, karşılıklı bilgi ve görüş alışverişlerinde bulunulmuştur.

Fotoğraflar için tıklayınız.