Ana Sayfa  |  Sıkça Sorulan Sorular  |  İletişim  |
English    Türkçe

 

 

Ziyaretçi Sayısı: 48762
Günlük Ziyaretçi Sayısı: 990

Moğolistan Heyeti Ziyareti
Adalet Akademisi davetlisi olarak Ankarada bulunan Moğolistan heyeti 6 Ekim 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir. Heyet, Sayın Mehmet AKARCA tarafından kabul edilmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Bulgaristan Heyeti Ziyareti
Bulgaristan Cumhuriyeti Başsavcısı Sayın Sotir TSATSAROV ve Beraberindeki Heyetin Ziyareti Fotoğraflar için tıklayınız.
Kazakistan Heyetinin 8 Eylül 2015 Tarihli Ziyaretleri
Kazakistan Cumhuriyeti Güvenlik Konseyi Genel Sekreteri Sayın Nurlan YERMEKBAYEV ve beraberindeki heyet 08 Eylül 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir.Fotoğraflar için tıklayınız.
Kazakistan Heyeti Ziyareti
Kazakistan Yüksek Yargı mensuplarından oluşan heyet 22 Haziran 2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Rusya Heyeti Ziyareti
Rusya Adalet Akademisi mensuplarından oluşan heyet 11.06.2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Ürdün Heyeti Ziyareti
Ürdün Yargı mensuplarından oluşan heyet 02.06.2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız.
Ukrayna Heyeti Ziyareti
Ukrayna Savcılarından oluşan heyet 25.05.2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir.Fotoğraflar için tıklayınız.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Mazbata Töreni
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı olarak seçilen Sayın Mehmet Akarca için, Mazbata ve Cübbe giyme töreni ile Anıtkabir çelenk koyma töreni düzenlenmiştir. etmişlerdir.Fotoğraflar için tıklayınız.
Hollanda Savcılarının Ziyareti
Hollanda Savcılarından oluşan heyet 20.05.2015 tarihinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etmişlerdir.Fotoğraflar için tıklayınız.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına, Yargıtay Büyük Genel Kurulunca gösterilen adaylar arasından, Yargıtay 14. Ceza Dairesi Başkanı Sayın Mehmet AKARCA seçilmiştir.

Haber ve Duyurular

Yargıtay Başsavcılığımızda İnceleme Sırası Gelen Dosyaların Durumu

04.09.2015 tarihi itibariyle inceleme sırası gelen dosyaların durumunu görmek için tıklayınız.

Vefat

Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Nuri OK 05.08.2015 tarihinde vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yargı camiasına başsağlığı dileriz.

Yargıtay Başsavcılığımızda İnceleme Sırası Gelen Dosyaların Durumu

10.07.2015 tarihi itibariyle inceleme sırası gelen dosyaların durumunu görmek için tıklayınız.

Yargıtay Başsavcılığımızda İnceleme Sırası Gelen Dosyaların Durumu

03.07.2015 tarihi itibariyle inceleme sırası gelen dosyaların durumunu görmek için tıklayınız.